Hotel Mikulov Galant :::

Hotel Galant / Mikulov

Hotel Galant nabízí dosud nevídanou kombinaci komfortního ubytování v centru Mikulova, kvalitní gastronomie a kongresových služeb a unikátní lokality. Se Svatým kopečkem za zády a historickým centrem města Mikulova po boku se tak stáváte součástí místního genia loci.

Hotel Galant Ubytování
Hotel Galant má pro své hosty připraveno ubytování ve 129 pokojích typu Economy, Standard, Business a Apartmány. Všechny pokoje jsou nově vybaveny multimediálním PC! Pokoje hotelu Galant  v Mikulově jsou zařízeny kvalitním moderním nábytkem, vybaveny sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, telefonem, bezdrátovým připojením k internetu (WiFI) zdarma. Bonus k nezaplacení: Z většiny pokojů jsou k dispozici nádherné a romantické výhledy na Svatý Kopeček, Mikulovský zámek, Kozí hrádek, Dietrichsteinskou hrobku nebo vrch Turold.

Hotel Galant Stravování
V hotelu Galant naleznete unikátní spojení restaurace a vinotéky. Račte vstoupit do světa pálavského vína a vybrané gastronomie. Degustační galerie Pálava vám na jednom místě umožňuje ochutnávat vína za ceny, které vás více než mile překvapí. Vína si můžete koupit za vinotékovou cenu, která je jen o málo vyšší než přímo u vinaře. Za stejnou cenu vám lahve otevřou i v restauraci!

Hotel Galant Služby 
V hotelu Galant v Mikulově je hostům k dispozici salónek, který lze využít k uzavřené degustaci vína, či firemnímu jednání. Hotel má kapacitu a zkušenosti s pořádáním koncertů, módních přehlídek a dalších společenských akcí. To vše za doprovodu skvělého pálavského vína a vybraných lahůdek z hotelové kuchyně.

V areálu hotelu najdete několik vinných sklípků, které lze dle vašich představ spojovat či rozdělovat. Dohromady sklípky pojmou až 200 osob. V prostorách degustační galerie Pálava je možnost uspořádat akci nebo svatební hostinu až pro 150 osob. Na letní zahrádce s překrásným výhledem na Svatý Kopeček je posezení pro dalších 50 osob. Bez problému pro vás zajistí svatební hostinu na klíč, či rodinnou oslavu. V prostorách sálů lze uspořádat různé hostiny, bankety či rauty celkem až pro 600 osob. I tyto sály je možné propojovat či oddělovat přesně podle přání zákazníka.

Grilování - Letní terasa nabízí kromě posezení s výhledem na svatý kopeček i možnost zapůjčení grilu. Vše potřebné zajistí, připraví a následně uklidí hotelová služba. Vy pouze grilujete, bavíte se a užíváte si pohody a klidu.

Piknikové koše - Chcete poznat opravdový význam slova romantika? Pak si objednejte piknikový koš a vyražte na Svatý Kopeček. Spojení západu slunce, delikátního jídla, vína a výhledu na Mikulov a jeho okolí vám vyrazí dech!

Mikulov Hotel Wellness Galant
Prozatím ve zkušebním provozu - K dispozici jsou sauny, vířivky, masáže i všechny další procedury v balneo oddělení – masážní vany, zábaly, vinoterapie, CO2 procedury, laser a další a další. Dokončuje se bazén.

Hotel Galant Zábava
Degustace vína, pikniky a grilování, vinná turistika a projížďky na kole, Exkurze do vinohradu. V Mikulově se stále něco děje. Výstavy, koncerty, festivaly, promítání uměleckých filmů. Každý víkend je co dělat. Tedy nejen o slavnostním vinobraní je v Mikulově živo. Balíček - Prázdniny na Galantu - více informací na dotaz. 

Hotel Mikulov Galant - Služba na recepci je 24 hodinHotel Mikulov Galant - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Mikulov Galant -  je k dispozici připojení na internetHotel Mikulov Galant -  je k dispozici letní terasaHotel Mikulov Galant - K hotelu přísluší parkovištěHotel Mikulov Galant - disponuje restauracíHotel Mikulov Galant - disponuje vinárnouHotel Mikulov Galant - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Mikulov Galant - přijímá kreditní karty VISAHotel Mikulov Galant - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Mikulov Galant - přijímá kreditní karty JCBHotel Mikulov Galant - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Mikulov Galant - tenis -poblíž hoteluHotel Mikulov Galant - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Mikulov Galant - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Mikulov Galant - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Mikulov Galant - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Mikulov Galant - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Hotel Galant, Mlýnská 2
Mikulov 69201 Česká Republika
Hotel-Mikulov-Galant@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Galant ubytování Mikulov Aktuální počasí ::: mlha

Doporučte tyto stránky: